Izvēlies Spīdolas idejas un radošas dzīves karjeras instrumentus – pašizziņa, pozitīvā domāšana, finanšu plānošana, veiksmīga profesionālā karjera.

SIA “SPĪDOLA VIENO” darbības virzieni

Radošas dzīves karjeras instrumentu izzināšana un pielietošana, veicinot personīgo izaugsmi un saliedējot sadarbībai grupā. Konsultācijām un apmācībām var pieteikties gan individuāli, gan grupās. Nodrošinām apmācību laikā bērnu (2-10gadi) pieskatīšanu sadarbībā ar SIA “Lolojums”.

Prezentācijas materiālu (dāvanu maisiņi, pildspalvas, u.c.) un praktiskas lietošanas produktu(lietussargi, plānotāji, T-krekli, cepures u.c.) dizains, izmantojot Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas un Spīdola vieno simboliku, un sagāde.

Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija ir Latvijā un ārpus valsts robežām atpazīstama, proaktīviem skolēniem un skolotājiem bagāta skola.

Mēs kopā – vecāki, absolventi, skolotāji un ikviens varam atbalstīt Spīdolas idejas, iegūstot zināšanas, kā kļūt par inovatīviem patērētājiem un/vai uzņēmējiem – savas dzīves karjeras saimniekiem, un iegādājoties ikdienas lietošanai noderīgas preces ar ģimnāzijas un SPĪDOLA VIENO simboliku.