Izvēlies Spīdolas idejas un radošas dzīves karjeras instrumentus – pašizziņa, pozitīvā domāšana, finanšu plānošana, veiksmīga profesionālā karjera.

SIA “SPĪDOLA VIENO” darbības virzieni

Radošas dzīves karjeras instrumentu izzināšana un pielietošana, veicinot personīgo izaugsmi un saliedējot sadarbībai grupā. Konsultācijām un apmācībām var pieteikties gan individuāli, gan grupās. Nodrošinām apmācību laikā bērnu (2-10gadi) pieskatīšanu sadarbībā ar SIA “Lolojums”.

Prezentācijas materiālu (dāvanu maisiņi, pildspalvas, u.c.) un praktiskas lietošanas produktu(lietussargi, plānotāji, T-krekli, cepures u.c.) dizains, izmantojot Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas un Spīdola vieno simboliku, un sagāde.

Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija ir Latvijā un ārpus valsts robežām atpazīstama, proaktīviem skolēniem un skolotājiem bagāta skola. SPĪDOLA VIENO semināri notiek ģimnāzijas telpās, Jelgavā, Mātera ielā 30.

Mēs kopā – vecāki, absolventi, skolotāji un ikviens varam atbalstīt Spīdolas idejas, iegūstot zināšanas, kā kļūt par inovatīviem patērētājiem un/vai uzņēmējiem – savas dzīves karjeras saimniekiem, un iegādājoties ikdienas lietošanai noderīgas preces ar ģimnāzijas un SPĪDOLA VIENO simboliku.

Aktualitātes

Cien. Spīdola Vieno atbalstītāj!

Semināru plāns.

Semināri otrdienās plānoti 4×1h nodarbību griezumā, katru nedēļu sava tēma:

1. Iepirkšanās veidi, CB un SP saņemšanas un izmantošanas principi, ko iegūst Spīdolas idejas,

2. Vērtīgie Shopping Points jeb kā SP kļūst par pasīvo ienākumu, ko iegūst Spīdolas idejas

3. Pasīvā ienākuma veidi un iespējas: vairāk naudas Jums, vairāk Spīdolas idejām

4. Inovācijas un eCredits programma – lielie Spīdolas mērķi.

Dalības maksai (skatīt cenrādi) Jūs saņemsiet priekšrocības 2%CB, 2,5%SP sadarbībā ar Spīdola Vieno.

⇒ Savu vizīti piesaki iepriekš mob.t. +371 26 497 447

⇒ Laiks: katru otrdienu plkst.18-19 vai individuāli

⇒ Vieta: Jelgava, Mātera iela 30.